deutsch
Jeśli Twoim celem jest język niemiecki, jego nauka i praktyka w życiu codziennym, to dobrze trafiłeś. Jesteśmy nieliczną ze szkół niemieckiego, która oferuje tak bogate kursy, powiązane głównie z zagranicznymi wyjazdami, z obozami i szkoleniami dla pracowników. Kursy języka niemieckiego podczas wakacji, ferii, urlopów cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, bo mogą w nich brać udział całe rodziny.

Niemiecki dla wyjeżdżających za granicę

Przyspieszone kursy języka niemieckiego – dla kogóż mogą być organizowane, jak nie dla wyjeżdżających za granicę, którym niemiecki potrzebny jest na szybko. Nie chodzi tutaj bowiem o szeroką czasów czy pisowni, tylko o specyficzne słownictwo, jakie potrzebne jest w danej branży: budownictwie, ekonomi, medycynie, rolnictwie. Do tych prac wyjeżdżamy najczęściej. Chodzi także o typowe rozmówki niemieckie, jakie trzeba przeprowadzać każdego dnia, korzystając z komunikacji miejskiej, robiąc zakupy, pytają o godzinę, itp. banalne sprawy życia codziennego.

Przyspieszony kurs niemieckiego można kupić na płycie CD, DVD, w naszej szkołę lub za pośrednictwem zamówienia e-mail. Niemiecki na płytach to dla wyjeżdżających za granicę doskonałe rozwiązanie, język mogą ćwiczyć podczas podróży lub wieczorami po pracy. Zapewniamy, że przygotowane przez nas kursy języka niemieckiego na płytach to odpowiednio wybrane słownictwo i wyrażenia w polskiej i zaraz po tym odpowiadającej jej niemieckiej wersji językowej. Sam decydujesz, jaki zestaw wybrać, wersja podstawowa, czy rozszerzona, zakres słownictwa i rozmówek znajduje się w broszurce dołączonej do płyty.

Jeśli wybierasz się do jednego z niemieckojęzycznych krajów, zawsze możesz poprosić nas o pomoc w nauce języka, tam na miejscu. Prowadzimy kursy języka angielskiego w większych miastach Niemiec oraz w Austrii i Szwajcarii. Tam także możesz porozmawiać zdalnie przez gg czy skypa z naszym lektorem, dane w opcji kontakt.